Statek jako świetne miejsce na imprezę okolicznościową

Opublikowano:

25.04.2023

Gdy jesteś ciekawy jak wygląda miejska infrastruktura z poziomu statku, warto wybrać się na pojedynczy rejs lub urządzić ciekawą imprezę okolicznościową dla rodziny i przyjaciół. Dlaczego? Ponieważ rejs na statku jest nie lada atrakcją niemalże dla każdego i z pewnością wszyscy goście będą długo wspominać tak niecodzienną imprezę.  

Wesele na statku w marynistycznym stylu

Jeśli chcesz, aby twoje wesele było wspominane jeszcze przez kilka lat później, warto urządzić je na rzece. Wesele na statku to świetne rozwiązanie dla osób, którym znudziły się już tradycyjne sale weselne i szukają czegoś innowacyjnego, co wniesie świeży powiew w życie. Zanim jednak poszukacie wymarzonego statku, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii i upewnić się przed podpisaniem umowy. Czy pokład będzie dostosowany do ilości zaproszonych gości? Czy jest wyposażony w odpowiedni parkiet do tańców? Czy wszyscy goście będą mieli gdzie usiąść i odpocząć w czasie imprezy? Bardzo istotne jest też to, aby w razie deszczu, odpowiednia przestrzeń była zadaszona. Konieczne będzie także ubezpieczenie, szczególnie jeśli planujecie w czasie wesela pić alkohol. 

Impreza na statku w Szczecinie

Rejs statkiem po Odrze to dobry pomysł na imprezę okolicznościową dla mieszkańców Szczecina i nie tylko. Armator Secco i kapitan Janusz Just zabiorą Twoich gości w niezapomniany rejs, abyście mogli cieszyć się zabawą i chwilami w swoim towarzystwie. Możliwe jest zorganizowanie nie tylko wesela, ale również wieczoru panieńskiego, romantycznych oświadczyn, czy biznesowych bankietów. Przedsiębiorstwo jest otwarte także na mniejsze uroczystości w stylu imienin, urodzin, czy wieczorów panieńskich i kawalerskich. Wszystko czego potrzebujesz to relaks i dobry humor, o wszystko inne zadba obsługa statku.

Udostępnij: