O nas

Jeśli nie masz pomysłu na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi, serdecznie zachęcamy Cię do odbycia z nami rejsu turystycznego wybranym statkiem. Swoją przygodę możesz rozpocząć w porcie szczecińskim i udać się wraz z nami do najciekawszych miejsc regionu. Płyniemy między innymi Szlakiem Orła Bielika, odwiedzamy siedliska kormoranów i oddajemy się błogiemu lenistwu na jeziorze Dąbie. Rejsy turystyczne obejmują aż sześć tras i trwają od jednej do trzech godzin. To wspaniała opcja dla rodzin, które chcą spędzić wakacje, obcując z przyrodą i delektując się szumem fal. Zapraszamy także grupy przyjaciół, które marzą o urodzinach na statku czy innej imprezie okolicznościowej. Planowanie jest łatwe: wybierz miejsce docelowe i odpowiedni statek dla siebie - "Sedina" bądź "Kapitan Cook". Na rejsy turystyczne w Szczecinie zapraszamy także wycieczki szkolne. Nasze statki mogą pomieścić od 120 do 150 pasażerów. To doskonała propozycja dla małych i większych uczniów, którzy chcą na żywo poznać florę i faunę tej części kraju.

Rejsy wakacyjne 

Jeśli jesteś elastycznym podróżnikiem, masz większą szansę na znalezienie tanich rejsów. Wybierz się w rejs wakacyjny, który pozostanie w Twojej pamięci na zawsze. Możesz zabrać ze sobą rodzinę lub przyjaciół – wybór należy do Ciebie. Ze swojej strony możemy zaoferować Ci wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo podczas rejsu wakacyjnego, ale także o dobrą zabawę. Zarezerwuj kabinę dla siebie i bliskich, aby móc cieszyć się komfortem i rozrywką na najwyższym poziomie. 

Nasze statki wycieczkowe, takie jak "Saarbucken", "Sedina" czy "Kapitan Cook" to jednostki pływające, które oferują wygodne miejsca dla pasażerów i moc niezapomnianych wrażeń przez cały okres wynajmu statku. Jeśli chcesz obcować z naturą lub oddać się błogiemu lenistwu w akompaniamencie szumu odrzańskiej wody, zarezerwuj termin i miejsce. My zadbamy o resztę. 

Rejsy wycieczkowe trwają od wczesnej wiosny do późnej jesieni. 

Organizujemy rejsy czarterowe dla instytucji i firm na szkolenia, imprezy integracyjne lub pikniki na wodzie.

Cumujemy przy Nabrzeżu Pasażerskim koło Dworca Morskiego i restauracji Porto Grande ul. Jana z Kolna 7 w Szczecinie.

Rej statkiem po Odrze

Jeśli nie miałeś nigdy okazji uczestniczyć w rejsie statkiem po Odrze, to doskonała okazja do rezerwacji terminu. Wyrusz z nami w podróż marzeń, zajrzyj w najciekawsze zakątki Polski i odkryj cuda tutejszej przyrody. Mamy do wyboru aż sześć różnych tras, które zahaczają między innymi o Szlak Orła Bielika czy port szczeciński. Wybierz jedną z nich i ciesz się relaksem na najwyższym poziomie. 

 

Dwa bezpłatne parkingi, przystanek tramwajowy linii 6.Świadczymy turystyczno-krajoznawcze rejsy wycieczkowe.

W naszej ofercie:

Można zobaczyć niesamowite okazy fauny i flory naszego regionu - w tym siedlisko kormoranów, a przy odrobinie szczęścia ujrzeć polującego Orła Bielika na jego terenach łowieckich.

Zaczynamy rejs na Odrze, następnie proponujemy (do wyboru) 6 tras o różnej długości i różnym czasie trwania:

  1. Port, rz. Święta - szlakiem Orła, Regalica, Basen Górniczy (ok. 3 godz.)
  2. Port, rz. Święta - szlakiem Orła, Basen Górniczy (ok. 2,5 godz.)
  3. Port, rz. Święta - szlakiem Orła, kormorany, wrak (ok. 2,5 godz.)
  4. Port, rz. Święta - szlakiem Orła (ok. 2 godz.)
  5. Port, rz. Święta, Jezioro Dąbie (ok. 1,5 godz.)
  6. Port, stocznia (ok. 1 godz.)

Rejsy wycieczkowe organizujemy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Latem oferujemy ceny promocyjne. Rejsy czarterowe dla instytucji i firm na szkolenia, imprezy integracyjne lub pikniki na wodzie.

Cumujemy przy Nabrzeżu Pasażerskim koło Dworca Morskiego i restauracji Porto Grande ul. Jana z Kolna 7 w Szczecinie.