Trasy rejsów statkiem ze Szczecina

Jest tak wiele powodów, aby ekscytować się rejsem statkiem wycieczkowym "Kapitan Cook", "Sedina" lub "Dziewanna". Wybierz spośród tras, które zabiorą Cię do najwyżej ocenianych miejsc, od pełnego atrakcji Szlaku Orła Bielika, aż po porty, stocznie i jeziora. Jak najlepiej wykorzystaj każdą chwilę na morzu na pokładzie najlepszych statków wycieczkowych w Polsce, załadowanych od dziobu do rufy rozrywką dla dużych i małych, jedzeniem na najwyższym poziomie i zajęciami dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Bez względu na to, na którym statku zdecydujesz się płynąć, jest to flota pełna niesamowitych wrażeń. Zapraszamy na rejsy statkiem wycieczkowym od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Statki wycieczkowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić rozrywkę pasażerom. Praktycznie każdy z nich, niezależnie od tego duży czy mały, oferuje swoim gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Większość rejsów wycieczkowych w Szczecinie naszymi statkami to okazja do obcowania z naturą i towarzyskich spotkań pełnych wrażeń. 

Rejs wycieczkowy - Szczecin

Mamy zarówno większe, jak i mniejsze jednostki, na których można zorganizować rejsy turystyczne po Odrze, docierając do najciekawszych zakątków tej części Polski. Swoim gościom zapewniamy możliwość obejrzenia najpiękniejszych zabytków Szlaku Orła Bielika czy odwiedzenia portu. Poruszamy się po sześciu trasach o różnej długości, a każdy rejs wycieczkowy trwa od jednej do trzech godzin. 

Wycieczki statkiem 

Nasz kapitan Janusz Just zaprasza na pełne niezapomnianych wrażeń wycieczki statkiem po Odrze. Oferujemy sześć tras o różnej długości. Docieramy do najciekawszych zakątków tej części kraju, zapewniając pasażerom rozrywkę i wiele atrakcji. Osobom zainteresowanym oferujemy możliwość wynajęcia statku po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Pomagamy w organizacji przyjęć okolicznościowych na trasach. Serdecznie zapraszamy na wycieczki statkiem w Szczecinie.