Czas trwania rejsu:
Rejs zajmuje około 2 godziny
Rejs na zachód słońca, zgodnie z trasą nr 4
Trasa rejsu:
- Wały Chrobrego
- Elewator
- Stocznia Remontowa "Gryfia"
- Kanał Grabowski
- Rzeka Święta
- Jezioro Dąbie
- Orli Przesmyk
- Duńczyca Wschodnia
- Przekop Mieleński
Sprawdź dostępne terminy