Mieten

Oferujemy możliwość wynajmu (czarteru) statku m/s ''Saarbrucken'', który na swoim pokładzie może pomieścić do 15 osób,  m/s ''Kapitan Cook'' do 120 pasażerów oraz m/s ''Sedina'' mogąca przyjąć 152 pasażerów.

Pomagamy planistom imprez w znalezieniu odpowiedniego statku do czarterów wycieczkowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz luksusowego jachtu z miejscami dla 200 osób, czy statku wycieczkowego dla 120 pasażerów, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni prywatny statek na wynajem, na którym zorganizujesz swoje wymarzone wesele czy niezapomnianą imprezę urodzinową. Twój rejs będzie w 100% spersonalizowany, a Ty będziesz kapitanem na pokładzie własnego statku wycieczkowego.

Poniżej przedstawiamy nasze 3 najlepsze jednostki pływające, które można wynająć od wczesnej wiosny do późnej jesieni, jednak wszystko zależy od wielkości i charakteru poszukiwanego statku. Obecnie oferujemy wynajem statków ''Saarbrucken'', "Sedina" oraz "Kapitan Cook". Każdy z nich obsługiwany jest przez doświadczoną załogę, która zadba o bezpieczeństwo i wygodę podróży. Nasi pasażerowie mogą liczyć na pełną dobrego humoru imprezę na statku – niezależnie od tego z jakiej okazji jest organizowana. Opowiedz nam o swoich potrzebach i marzeniach, a my postaramy się je spełnić najlepiej jak potrafimy. Aby uzyskać indywidualną wycenę, wypełnij nasze zapytanie ofertowe lub skontaktuj się z nami.